+371 67976875, +371 26466606 Ūnijas iela 8C, Rīga, LV 1084

P-Pk:8:30-17:30

S-Sv:----

0

Par mums

SIA "GRANDUS" ir dibināts 1993.gada 23.novembrī (sākotnējais nosaukums SIA "Rakaris", kurš 2007. gadā mainīts uz SIA "GRANDUS").

Devīze: No projekta līdz klātam galdam

Misija - attīstīt sabiedriskās ēdināšanas kultūru, konkurētspēju un veicināt izaugsmi.

Uzņēmuma pamatdarbība - profesionālās virtuves tehnikas (iekārtu) tirdzniecība un vairumtirdzniecība, montāža,uzstādīšana un remonts, profesionālie virtuves piederumi, trauki un instrumenti.

Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti darbinieki, kas regulāri papildina savas zināšanas un prasmes.
Lai uzlabotu mūsu darbu kvalitāti un atbilstību klientu vēlmēm un prasībām, 2013. gadā uzņēmumā tika ieviesta kvalitātes un vadības sistēma.  

SIA „GRANDUS” ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē. Regulāri cenšamies papildināt un paplašināt savu sortimentu un uzturēt ciešas un ilgstošas attiecības ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Mums ir svarīgas katra klienta individuālās vēlmes un vajadzības, vienmēr atradīsim un piemeklēsim labāko risinājumu.  

Mūsu klienti:

-          sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi -  restorāni, kafejnīcas, konditorejas, ēdnīcas, skolas, viesnīcas, slimnīcas, bāri,  utt. HoReCa, profesionālās virtuves, pavāri, šefpavāri

-          pārtikas pārstrādes uzņēmumi - gaļas cehi, zivju pārtsrādes cehi, ceptuves, piena pārstrādes uzņēmumi, sulu un biezeņu ražotāji, u.c.

-          tirdzniecības uzņēmumi - pārtikas veikali, trauku un rūpniecības preču veikali, trauku un rūpniecības preču vairumtirgotāji, u.c. 

-          citi uzņēmumi - PR sabiedrības, pasākumu organizatori, farmaceitiskie uzņēmumi, sabiedrisko pakalpojumu uzņēmumi, spēļu zāles, teātri un kinoteātri.

 

Priecāsimies Jūs redzēt mūsu klientu lokā!